Dálkové teplo od Veolia

Veolia dodává dálkové teplo a teplou vodu do statisíců domácností, podniků, úřadů, škol, nemocnic, veřejných institucí a firem po celé republice.
Největším benefitem našich dodávek dálkového tepla je ekonomická výhodnost, šetrnost k životnímu prostředí a nepřetržitý servis.

Veškeré služby, které s odběrem dálkového tepla získáváte, platíte v rámci celkové ceny

Nepřekvapí vás dodatečné náklady, nehrozí žádné riziko. V našich provozech využíváme při výrobě tepla nejmodernější technologie, díky kterým jsme významně snížili emise znečišťujících látek. Naším cílem je mít co nejširší nabídku paliv a co největší možnosti vstupů pro maximální soběstačnost a bezpečnost. To dává našim zákazníků jistotu, že se jejich domácnosti ani firmy neocitnou bez tepla.

Více informací

Výhody dálkového tepla od Veolia

Výhodná cena

Měsíční cena obsahuje všechny náležitosti. Energii i servis. Nepřekvapí vás dodatečné náklady na správu a údržbu zařízení či na jeho obnovu.

Spolehlivost

Dodávky jsou spolehlivé, stabilní a pravidelně servisované. O odstávkách informujeme s předstihem a pracujeme na nich rychle.

Nonstop servis

Problémy vzniklé v teplárně řeší servisní služba okamžitě. Pokud nastanou na radiátorech, pomůže vám nová asistenční služba United Assistance.

Ekologie

Investujeme do ekologizace, maximálně snižujeme emise, optimalizujeme rozvody tepla. Navíc jsou ekologizované zdroje umístěny mimo centra měst.

Nenáročnost

Aby bylo u vás doma teplo, není potřeba kromě předávací stanice nic instalovat. Předávací stanice požaduje jen minimální prostor, je bezobslužná a tichá.

Technologie

Naše výrobní technologie nese označení BAT – best available technology. Je to ta nejmodernější, se kterou se můžete v teplárenství setkat.

Co o nás říkají klienti

Zákazník je pro nás na prvním místě. Neděláme rozdíl mezi firmou, jednotlivcem nebo bytovým družstvem. Důležití jsou pro nás všichni. Moc dobře si uvědomujeme, že pouze s dlouhodobě spokojeným zákazníkem můžeme mít trvalý partnerský vztah.

Dlouhodobá spokojenost

Vrátili jsme se zpět

Bez starostí

Péče o zákazníky

„Odebíráme dálkové teplo od Veolia už léta a jsme spokojení. Dodávky jsou bezproblémové, i když venku mrzne až praští.“

Michal K.
Ostrava

„Před třemi lety jsme podlehli iluzi, že se vyplatí pro náš bytový dům tepelné čerpadlo. Opustili jsme tedy dodávky od teplárny. Letos jsem se zase vrátili k dodávkám od Veolia, protože se tepelné čerpadlo vůbec neosvědčilo.“

Pavel H.
Karviná

„Nejvíc se mi na tom líbí, že se nemusíme vůbec starat. Prostě se otočí kohout a je teplo. Neřešíme žádné revize a podobně. Když se něco stane, je to na teplárně.“

Jan S.
Opava

„Výjimečná péče o zákazníky! Kdykoliv jsme potřebovali nějakou pomoc či informaci, zákaznická podpora byla rychlá a efektivní.“

Marcela K.
Nový Jičín