Zakládáme si na vysoké spolehlivosti našich dodávek plynu

Každý, kdo bere plyn od Veolia, má vyhráno

Chcete také plyn výhodně?

Stačí nechat na sebe kontakt. Ozveme se vám obratem.

Dodáváme plyn do největších průmyslových podniků, nemocnic, měst i komerčních subjektů. Proto je klíčové, aby naše dodávky byly maximálně spolehlivé.

Rozšiřujeme nabídku o domácnosti a maloodběratele. Ti mají možnost využit výhodné podmínky, na které by jinak nedosáhli. Plyn nakupujeme ve velkých objemech a poskytujeme ho všem za skvělou cenu bez ohledu na velikost jejich spotřeby.

Rezervujeme si nadstandardní kapacity v podzemních zásobnících v ČR, kde máme plyn uskladněný. Tím zajišťujeme spolehlivé dodávky plynu našim zákazníkům.

Ceny plynu od Veolia

Plyn nakupujeme s výrazným předstihem a ve velkých objemech za lepší ceny. Díky tomu ho můžeme nabídnout všem našim zákazníkům výhodně.

Plyn pro domácnosti 1886 Kč vč. DPH/MWh s fixací na 2 roky a platností od 1. 1. 2024

Spočítejte si sami, že se plyn od nás vyplatí i vám. Stačí vyplnit údaje níže a dozvíte se vaše přibližné roční náklady na plyn a výši vašich měsíčních záloh.

Plyn pro maloodběratele 1559 Kč bez DPH/MWh s fixací na 2 roky a platností od 1. 1. 2024

Spočítejte si sami, že se plyn od nás vyplatí i vám. Stačí vyplnit údaje níže a dozvíte se vaše přibližné roční náklady na plyn a výši vašich měsíčních záloh.

Plyn pro velkoodběratele Cena na vyžádání

Velkoodběratelé mají specifické potřeby na dodávky plynu. Proto jim nabídku připravujeme individuálně.

Zanechat kontakt

Chcete s námi hovořit hned?

+420 725 995 920

Proč odebírat plyn přímo od Veolia?

Protože stejnou cenu, jakou nabízíme našim největším odběratelům, teď dáváme i domácnostem.

Výhodná cena

Bezkonkurenční ceny máme pro velkoodběratele i domácnosti.

Ekologie

Klademe důraz na udržitelnost a ekologicky šetrné řešení. Aktivně se angažujeme v oblasti snižování emisí skleníkových plynů a podporujeme využívání obnovitelných zdrojů energie.

Spolehlivost

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti energetiky a dodávek plynu. Naše infrastruktura a odborný tým zajišťují spolehlivost a stabilitu dodávek plynu, což je pro zákazníky klíčové.

Kvalita

Dodáváme kvalitní plyn, který splňuje přísné standardy a normy. Zákazníci tak mohou mít jistotu, že získávají energii vyhovující jejich potřebám a s minimálními riziky.

Bezpečnost

Dodržujeme přísné bezpečnostní normy a předpisy, které jsou stanoveny v oblasti plynu a energetiky.

Co o nás říkají klienti

Zákazník je pro nás na prvním místě. Neděláme rozdíl mezi firmou, jednotlivcem nebo bytovým družstvem. Důležití jsou pro nás všichni. Moc dobře si uvědomujeme, že pouze s dlouhodobě spokojeným zákazníkem můžeme mít trvalý partnerský vztah.

Oceňujeme stabilitu spolehlivost a výhodnou cenu

Na dodávky je spolehnutí

Šli jsme ke stabilní firmě, která elektřinu rovnou vyrábí

Vše jsem si vyřídila na pár kliků on–line

Energii Veolia poskytuje výhodněji než přeprodejci

„Elektřinu od Veolia odebírá naše firma poslední tři roky. Oceňujeme spolehlivost, stabilitu a výhodnou cenu, která se hlavně v čase nemění! Pozitivně hodnotíme i férové jednání zástupců Veolia.“

Viktor G.

„Bydlíme v rodinném dvougeneračním domě. Elektřinu bereme od Veolia. Na dodávky je spolehnutí. Za nás spokojenost. Doporučujeme.“

Daniela F.

„K Veolia jsme přešli, když náš minulý dodavatel elektřiny doslova přes noc zmizel z trhu. Po této zkušenosti jsme chtěli solidní a stabilní firmu, která elektřinu nepřeprodává, ale rovnou ji vyrábí.“

Jan J.

„Nejsem přítelem byrokracie – i to byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla brát elektřinu od Veolia. Vše jsem si vyřídila na pár kliků online.“

Pavla M.

„Veolia nám začala dodávat energie na přelomu loňského roku. Bylo to zrovna období, kdy trh byl velmi nestabilní – Veolia jsme zvolili kvůli tomu, že ji sama, jako výrobce energie, poskytuje výhodněji něž přeprodejci, má výborný servis a co je důležité – na dodávky je spolehnutí.“

Jan H.